| iubita_7611 a întrebat:

Buna
vad la toti mai multi niste poze editate foarte fainlove struck
imaginea lor este decupata si pusa pe un fundal...de exemplu un loc unde ninge...sau marea.chestii in genu
cum se numeste programul asta si de unde il pot avea?
funda love struck

7 răspunsuri:
| Fllorentina a răspuns:

Se numeste Photoshop! aici poti face multe dar din pakata pentru al avea iti trebuie licentza.pe care trebuie sa o cumperi! eu mi-am descarcat cu optiunea TRIAL adica pentru 30 de zile :d si dupa 30 de zile il dezinstalez si gasesc din nou unul (faceam inainte asalaughing )

acum cineva performant cu pc-urile mi la descarcat cu licnetza pentru totdeauna fara sa fie cumparata:d...

ma rog...

de asemenea poti incerca photoscape (cred ca il sti )

pentru albumele de clasa a XII a se foloseste Photoperfect! il am descarcatlove struck il poti descarca si tu scriind pe google "donwload free photoperfect" sigurat iti va da un site pe care il poti descarca ...photoperfect este exact ca photoshopu`!

mult succes:*!

| anqutsel a răspuns:

Photoshine cred

| Adytzuuu a răspuns:

Photoscape, photoshop, photoistrument atata stiu... sper ca tiam fts de ajutor.love struck funda?

| Tiffany89 a răspuns:

Poti sa editezi online pe www.picnik.com

Sau poti sa iti descarci programe ca de ex. photoshop dar e mai greu de folosit...

Bafta:* sa faci poze cat mai faine

| Impossibl3 a răspuns:

PhotoShop

scrie p google download PhotoShop cs2 sau cs3

| iubita_7611 explică:

Tot*

| MariusSB_1071 a răspuns:

Sau photoshine dounload google