| valibossu a întrebat:

vand cont de faremrama lv. 31 spre 32 itime(cotet de facut oua, 100 de meri, 2 pruni, 1 nuc xxl si un nuc simplu are 1 cires si 1 par (pom) 10.000 de gologani ) are 12 cotete de gaini din care doua xxl, are multe pise de coonstruit adaposturi, vecini 13 in parc aveti 1 caine care a costat 80 maramule(mai are contul 1 maramula) etc. aveti 800 mile de zbor la insula apa aveti 320 si ingrasamant 150 si ma multe chesti tari pret negociabil(transfer credit pe vodafone) sau bani adevarati (dupa mine contul costa 50-100 lei noi

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| fff24 a răspuns:

LOL 50-100lei pagatia P***a in spirt cu contul tau

| fff24 a răspuns:

Aaaa si pentru tine contul e bun (din nou sati bagi P****a in spirt) ca nu til ia nimeni!

| AlynaGeorgyana a răspuns:

Eu as vrea contul pe farmerama

| crystynaa a răspuns:

Ce tare ejti.dmne mai bine joc eu de cat sa dau credit sau bani adevaratilaughing)esti dusa mama!rolling on the floor