| valibossu a întrebat:

vand cont de faremrama lv. 31 spre 32 itime(cotet de facut oua, 100 de meri, 2 pruni, 1 nuc xxl si un nuc simplu are 1 cires si 1 par (pom) 10.000 de gologani ) are 12 cotete de gaini din care doua xxl, are multe pise de coonstruit adaposturi, are peste 25 estergg(adica fiecare ester da cate 20 gologani)compost are 15, venit zilnic 2000 gologani(numai din mere ) vecini 13 in parc aveti 1 caine care a costat 80 maramule(mai are contul 1 maramula) etc. aveti 800 mile de zbor la insula apa aveti 320 si ingrasamant 150 si ma multe chesti tari pret negociabil(transfer credit pe vodafone) sau bani adevarati (dupa mine costa cel putin 50 lei noi )o poza mai veche aici

4 răspunsuri:
| LoryC a răspuns:

Eee,nimeni nu ar vrea, eu as fi vrut, dar nu la acest pret!

Răspuns utilizator avertizat
| gredmaster a răspuns:

Hey vand eu cont de 47 pentru detalii bagati id asta>gredmaster
ieftin de tot pentru 5 euro pe Orange

| madalynutza22 a răspuns:

Buna.Si mie mi se pare destul de mult la pret...eu care as fi cerut 50 de ron pentru lvl 77(timp de joc:un an) pe farmeramahee hee dar pentru tipul asta dupa parerea mea nu merita atat de putin...