| Publicitatee a întrebat:

Buna vara asta am cunoscut un baiat( un prieten da lu` varamea) si mi. a cerut id de mess si vorbim mereu in fiecare zi. A intrebat. o pe varamea daca am gagik si mereu imi zice pe mess gen:cmf iubirea mea? ma mai ubejti:X...straight facemi. e nu imi place de el ca e prea cocalar dar eu credeam ca sunt prieteni si atat. Poate ma insel eu? Dar ce sa cred din cuvintele lui? ajutor

1 răspuns:
| danielavinca a răspuns:

Dupa parerea mea exista 2 variante 1) ori te place si vrea sa fie cu tine 2) ori face misto de tine asta cred iar tu ar trebui sa afli care din cele 2 variante e sper ca te-am ajutat