| eoooo a întrebat:

Vara trecuta imi placea un baiat iar el i-a spus unui prieten si altor baieti ca ma place... s-au intamplat unele lucruri m-a luat in brate. apoi nu l-am mai vazut un timp pana la Craciun. atunci lucrurile s-au complicat avand in vedere ca unei prietene ii placea de el. pentru ea am incercat sa imi stapanesc sentimentele insa el din ce in ce mai tare voia sa ii dau atentie. totul s-a intamplat la Revelion cand am ramas un pic singuri ne-am sarutat imbratisat am dansat... insa daca il intreba cineva daca vrea sa fim impreuna nimic.era trist fiindca il iubeam mult si acelasii lucru simt si acum,. m-am impacat cu prietena mea insa acum il vad din nou. dar nu mai spune nimic, el zice ca ma place dar nuzh cum il pot face sa ma placa mai mult decat ca pe o prietena sau o distractie? in seara asta pleaca si nu en mai vedem un timp? ce ar trebui sa faccc? Dau fundita la cei care ma ajuta si vot folositot la toti tongue

Răspuns Câştigător
| 2hard4u a răspuns:

Pai iti zici eu ceva ...sunt baiat deci stiu ce vrea un baiat de la o fata.Pai mai intai ar trebui sa-i spui cat il iubesti si ca nu vei renunta nici o data la el.ii spui ca vrei sa fiti mai apropiati si sa nu va certati si chestii din astea. Apoi fai o surpriza ceva confectionat manual sau daca ai bani iai ceva un ceas ceva.ai uitat sa specifici varsta pentru cai foarte important si asta.sau daca vezi ca tot nu te baga in seama si sta indiferent du-te spre el, ia-l in brate, si sarutal calumea ca nu o sai para rau eu asta mias dorii cel mai mult. sper ca ti-am fost de ajutor