| IntoMySoul a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa fiti obsedati de o anumita vedeta? Sa simtiti asa o ATRACTIE sa zicem, fata de acea persoana? Pe mine ma obsedeaza Will Yun Lee - desi e de aceeasi varsta cu taicamiu, mi-l imaginez in ipostaza de iubit - bineinteles ca habar nu are ca exist, sau pana mea, unde e Romania pe harta - din nefericire, dar e un sentiment frumos :o), nu credeti? Aaaa da, sunt fata

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Buna

Da, s-a intamplat laughing
am fost obsedata de Enrique Iglesiasrolling on the floor; ma uitam la piesele lui, concertele lui, stiam orice barfa sau informatie cu el laughing
Era o obsesie care a durat 2 ani si a trecut
Nu pot sa zic ca nu-mi mai place de el dar am lasat-o mai moale pentru ca n-am nicio sansa cu el ( aproape de varsta lui taikameo)
Desi e foarte dragutzzz dar sincera sa fiu abia asteptam sa scap de obsesia asta ( vine deodata cu varsta si se tremina tot deodata cu varsta dar ce pacat ca vorbim de niste vedete...)
Oricum capul sus iti va trece,...
Sarbatori fericite in continuare
pa, pa

| IntoMySoul explică (pentru Ofiintă):

Multumesc :-x la fel si tie :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of. Britney.