| anonim_4396 a întrebat:

vi s-a intamplat vreodata sa va placa d un baiat/fata cunoscandu-l doar p mess departe de voi s peste cv timp sa aveti o relatie serioasa? ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Poate nu zic nu dar eu sincer nu sunt de acord cu relatiile pe inteernet pentru ca nu poti face ce faci si cand esti fata in fata cu ea de unde sti ca nu te minte de unde ii sti emootile daca nu vezi...Cel mai bine e daca esti fata in fata cu eatonguehappy/El

| Mitsuri10 a răspuns:

Pai mi-a placut si mie de un baiat de pe mess.Dar astea nu cred (cel putin dupa mine) ca sunt relatii serioase pentru ca nu stii daca el iubeste pe altcineva in partea aialalta.Decithinking Nu prea stiu ce sa zic.Baftawinking!

| carm3nn a răspuns:

Pana acum catva timp cedeam ca astfel de relatii nu pot exista decat din cuvinte dar mi s-a demonstrat ca nu e asa.Acum trei luni am cunoscut o fata care acum mi-e cea mai buna prietena si nu mi-a venit sa cred cand am auzit ca ea si iubitul ei au o relatie de aproape doi ani si s-au cunoscut pe net, s-au intalnit de cateva ori iar cand si-a dat seama ca nu mai poate suporta distanta s-a mutat in orasul ei.Si la ora actuala sunt impreuna, deci, da, cred ca se poate avea o relatie serioasa desi v-ati cunoscu pe net. Bineinteles exista si exceptii si poti intalni astfel si persoane neserioase sau cu intentii ascunse.

| anonimeu a răspuns:

Nu intelegeti gresit (uni) ma refer sa fiti bun preiteni p messs s p viitor sa fie o relatie dar sa fiti aproapte l asta ma refer daca i s-a intamplat l knv asa

| anonimeu a răspuns:

Nu intelegeti gresit (uni), ma refer sa fiti buni prieteni s p viitor sa aveti o relatie unul langa kelalat