| Paturik a întrebat:

Viata mea e plictisitoare, vreau sa fac ceva bun pentru mine, ceva ce imi place. Imi place dansul, spre exemplu dar n-am luat nicio lectie pana acum..decat ce dansam in fata oglinzii. Nu consider ca am talent dar imi place, de fapt nu m-a vazut nimeni pana acum dar cred ca daca ma axez pe asta as putea sa evoluez.Programul meu e aiurea. De la 13.00 pana la 19.00 si Mari pana la 18.00 am scoala. Vreau sa fac ceva, sa iau lectii de ceva. In America, majoritatea copiilor iau lectii de diferite tipuri. Vreau ceva folositor mie. Ceva sugestii? Si la dans trebuie sa ma duc acolo doar daca am talent? Am 16 ani, este tarziu. Vreau sa fac dans, street dans..hip-hop. nu tango, vals sau alte alea. Sunt demoralizata iar parintii nu prea ma inteleg dar daca aflu cateva informatii ii pot bate la cap sa ma ajute. Dau funda. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| TipaS a răspuns:

Poate tu chiar ai talent. De ce să nu încerci? Și mie îmi place dansul, dar fac cursuri. Nu consider că am talent, dar îmi place ceea ce fac. Părerea mea este că tu chiar trebuie să încerci nu ai ce pierde. Și în legătură cu programul tău, poți să-ți faci timp.
Baftă!

| Paturik explică (pentru TipaS):

Dar cat costa? Parintii mei spun ca dau banii degeaba dar eu vreau sa fac ceva folositor in viata mea, pe langa scoala asta plicticoasa. straight face

| TipaS a răspuns (pentru Paturik):

Păi depinde. Eu una dau 100 lei pe 7 ședințe.

| Paturik explică (pentru TipaS):

Este bine. Si te duci zilnic? Cate ore stai acolo? Cum te descurci cu scoala? Esti la liceu?

| TipaS a răspuns (pentru Paturik):

Mă duc de 7 ori pe lună când vreau, adică. 2 ore. E bine. Da sunt

| Paturik explică (pentru TipaS):

straight face sper sa reusesc sa ii conving.Multumesc :*

6 răspunsuri:
| DaianMarian a răspuns:

Fa sporturi extreme