| GyoLove a întrebat:

Vine ziua iubitului meu (18 ani) si nu prea stiu ce sa-i fac cadou. M`am gandit la o perna cu poza noastra, asta sigur i`o voi lua si o diploma pentru cel mai bun iubit, dar as mai vrea sa ii mai iau ceva si nu prea stiu ce. un lantisor cu initialele noastre, dar nu prea stiu cum sa fac rost de initiale, sau niste cercei, avand in vedere ca el poarta cercel la ambele urechi. deci, PARERIIII. si un pret cam cat ar costa. multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| Adikis a răspuns:

Avand in vedere ca e baiat, cel mai probabil se va apuca si de permisul de conducere daca are 18 ani, asa suntem toti, i-ai putea face ca si cadou simbolic o pereche de semne de sofer incepator, costa intre 3 si 5 leiwinking

| GyoLove explică (pentru Adikis):

Merci. happy

| GyoLove explică (pentru Adikis):

Dar perechea de semne de sofer incepator de pe unde o iau?hee hee happy

| Adikis a răspuns (pentru GyoLove):

Gasesti si in supermarket uri sau intr-un magazin cu piese auto sau un service happy

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sincer... lasa diploma ca e un cadou ciudat

| GyoLove explică (pentru suntserios):

Ce ti se pare asa ciudat? raised eyebrows

| suntserios a răspuns (pentru GyoLove):

E kitsch. mai bine ii iei o cana