| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ati face daca celei mai bune prietene nu i-ar pasa decat de ea?crying

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

Poate numai tu consideri ca sunteti cele mai bune prietene?
Poate ea are nevoie de o prietena la bine si te ignora cand nu are nevoie de tine? Analizeaza bine relatia voastra si vezi daca nu este cazul sa-ti indrepti atentia catre o alta fata cu care ai mai multe lucruri in comun si care in primul rand nu este egoista. Pe o prietena trebuie sa te poti baza. Nu iti spun sa o abandonezi acum ci sa incerci sa reconsideri relatia voastra si sa vezi daca merita sa o mai consideri BFF.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este prea mândră și nu trebuie să bagi toate muștele în seamă!
Pa, pa.

| ziz a răspuns:

I'as spune ca nu asa procedeaza prietenele adevarate.

Daca se gandestenumai la ea.sa'si fie singura cea mai buna prietena.

SI vezi cum reactioneaza. daca se schimba:d

Ceau!

| Noonee a răspuns:

AS incerca sa-i arat ca mie imi pasa si de ea, nu`s ca ea...

Daca nu da semne ca ii pasa, ignor`o happy va vedea si ea ca indiferenta doare intr-un final

| fetitzacufitze a răspuns:

Anca intelege ca imi pasa de tine dar atunci am plecat crezand ca tu nu te superi si ma astepta si Camelia acasa sti bine si mai aveam si pesti care erau gata sa moara si nu voiam sa se repete istoria adica sa moara si astia (pestii) si voi ce dracul comentati ca nu sti despre ce e vorba asa ca cocu' mik...