| Insanity a întrebat:

Voi ce expresii haioase ati auzit in timp ce vorbeati cu cineva? Sau.mai exact ce fraze foarte amuzante cunoasteti? funditahappy

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

"Sa moara pestii mei". Recunosc ca nu m-am prinsthinking N-am cerut lamuriri ca sa nu se vada ca nu sunt de-a loculuilaughing

7 răspunsuri:
| zizi000 a răspuns:

Era ceva gen " fac eu asta pe 32 a 13 "laughing
sau " mi. e foame de tocanita de picioare-n gura si sarmalute in foi de pres" sau cand cineva merge cu bicicleta " vezi ca ti se-nvarte roata"

| @ll3xXx@NdR@ :x a răspuns:

Stam la un pahar de vorba...
imi arde foc filtru laughing
tanti bre femeia mama lu maria laughing
mergi pe gard te tii de drum laughing
ma duc sa ma cert cu wc-u laughing
am facut bere si am baut marmota laughing
etc

| matadoru a răspuns:

Mereu cand ma intalnesc cu unchiul meu, exista o repriza buna de ras.Mereu imi spune bancuri sau expresii f amuzante, printre altele : cica erau pe-o creanga 2 vrabiute. Una ii spune celeilalte:te-imping! si a impins-o! (sec)
de ce varsa blondele apa peste calculator? Pt ca vor sa navigheze pe net etc toate by unchimiulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ardatear trenu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frunza verde loboda, curge apa-n beci!

| bogdan14_5722 a răspuns:

Si marmota invelea ciocolata in staniol...

| StyNk0 a răspuns:

Sunt mai multe de ex : Mi se limba plimba-n gura
Merg pe gard de drum ma tiu
Dau cu cainii-n bolovani
Niciun latra nu ma caine! laughingrolling on the floor