| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti cand va intalniti cu un prof/o profa in autobuz?

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Depindehappy
daca te intelegi bine ca el/ea o/il saluti si intrebi ce mai face.

daca nu te intelgi prea bine, doar saluti si t asezi p un scaun mai in spate sau mai in fata laughing

9 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

laughing
Bună. Îl salut, binențeles și ii răspund dacă mă întreabă ceva.happy

| TeooTeo a răspuns:

O salut si atat laughing
byelove struck

| Mihai7best a răspuns:

O salut / Il salut... il intreb ce mai face thinking pe scurt abureli

| EnnY a răspuns:

Ma fac mica de tot sa nu ma vadalaughing
sau vb cu el/ea
depinde daca e tanarlaughing

| mean a răspuns:

Il salut si atit...

| SussieLex a răspuns:

Buna.pai i'as salutalaughing

| lollopop a răspuns:

Il/o salut si incerc sa plec de langa el/earolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing laughing mda eu ii dau bunaziua (daca e ziua), bunadimineata (daca e dimineata), bunaseara (daca e seara) si merg inainte laughing

| PaauuScorrrpie a răspuns:

Ii zic Buna ziua sau Buna dimineataa! laughing