| maddu_8372 a întrebat:

Bunahappy. Voi ce faceti in timpul liber? Eu ma plictisesc la Maxiiiim! ce imi recomandati? laughing.

11 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Citeşte o carte!

| User a răspuns:

Stau pe mess, ascult muzica, ma plimb, joc fifa, mananclaughing, etc.

| nobody_9468 a răspuns:

Sex...muuult sexlaughing

glmtongue

bafta

Răspuns utilizator avertizat
| qwerty a răspuns:

Gaseste un joc care sa iti placa.

| Fury a răspuns:

Deci in weekend ies afara cu prietenii mai ales ca este iarna, merg la patinoar, iar in timpul saptamanii daca imi termin temele devreme ma uit la tv, la un film, ceva, sau citesc, sau desenez in timp ce ma uit la tv (pentru mine e destul de amuzant)

| buburuza_7398 a răspuns:

Get a boyfriend tongue

| sfo a răspuns:

Desenez, ascult muzică bună, cânt, creez haine, mă plimb cu bicicleta, gătesc reţete inventate de mine, citesc, mă amuz cu animalele mele, fac curăţenie generală

| ElySa a răspuns:

Pai eu de obicei imi propun activitati pe care nu le fac din cauza lenei insa daca plictiseala e prea mare ori stau pe mess da ma plictisesc repede daca nu am cu cine vorbi ascult muzica dansez pe muzica hip-hop foarte des imi fac parul ( imi place sa inventez stiluri cam ciudate cei drept da frmoase :X ) ies afara joc jocuri online daca ma plictisesc rau sunt in stare sa dau foc la casa laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la un film, asculta muzica, citeste o carte, o revista, uita-te la un fotbal etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timpul liber stau la calculator, mai citesc ceva, cant pe rupte, si ies cu prietenii. Incearca sa dai drumu` la muzica, si incepe sa dansezi prin acasa. Odata ce incepi, ai sa vezi cat de repede trece timpul.