| aℓℓ3XAnDry a întrebat:

Voi ce parere aveti despre fetele care se marita cu un mos de prin nu stiu ce tara si apoi vin in tara isi fac casa, si au tot ce le trebuie!? Cum le considerati? Sau ma rog ce opinie ai despre ele?

Răspuns Câştigător
| nesuferit a răspuns:

Curve cu tarif ridicat, dar presteaza de toate de banii aia, fac si copii daca e nevoie.
Dc intrebi ai vazut vreun mos si tiau venit idei?

| aℓℓ3XAnDry explică (pentru nesuferit):

laughinglaughing eram curioasatongue ca in ziua de azi vad tot mai multe fete maritate cu mosnegi si nah voiam sa stiu ce credeti si voitongue

5 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Sunt niste fripturisteoh go on.

| d33utza003 a răspuns:

Mie mi se par genialelaughing de ce sa te chinui o viata intreaga sa faci bani si sa tragi ca sclava cand poti sa fi cu unu care mai are 2 zile de trait sa iti lase toata averea si sa considere ca e un mort fericithappy
in puii mei mai devii si faimoasahappy

no talking nu ca as face eu asa ceva no talking

| maddallyna a răspuns:

Pitipoance.curve,,,disperate dupa bani si frumusetewinking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proaste si fitoase, sau cum zic eu: TUSSI!