| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a întrebat:

Voi ce status puneti... vr. si eu cateva dintre elewinking

3 răspunsuri:
| coddy24 a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/

alege de aici :). sau pune si u ce`ti trece prin cap ceva sec si fara inteles :)) asta daca vrei sa fii originala:P

| Tourniquet a răspuns:

Unii oameni, care nu ma suporta, sa se ia de mana cu Basescu si sa se arunce in Dunare! Nici in aia, ca o polueaza!

Oare trebuie sa pierzi.

Ma inec in amarul vietii mele in ora de mate storcandu-mi capul la un exercitiu predat de profa si astept sa sune clopotelul " Pauza - vacanta - ye! " rolling on the floor

Ai fost alaturi de mine, la bine si la rau, iti multumesc happy.

Increderea nu ti-o poate lua nimeni, se spulbera singura.

Invisibile for all! I'm nobody oh go on.

Senden nefret, hosckal! ( este in turca - te urasc, pa! asta inseamna ).

I love to hate, I hate to love.

The end.

| deea_1980 a răspuns:

Pai de obicei pun dupa cum ma simt, le inventez atunci, cand vin de afara povestesc intr'un mod hazliu intamplarile.