| anonim_4396 a întrebat:

voi credeti ca cineva s-ar indragosti pe mess?thinking sincer da! mi s-a intamplat... poate e ciudat, dar voi ce credeti? funda pentru cel mai sincer >raspuns!big grin

7 răspunsuri:
| dana85 a răspuns:

Sigur se poate. Prin cuvinte poti sa transmiti sentimente, poti sa te faci inteles, sa-ti deschizi mai usor inima, sa traiesti o frumoasa poveste de dragoste in acordul sufletului tau.

| Gabrielaaaa a răspuns:

Da,poate pentru ca pe mess il cunosti mai bine si ti se pare cu totul si cu totul mai dragut si iti formezi asa o imagine a lui fara defecte dragut si poate ca te ingragostesti de parerea care ti-ai facut-o despre el cand poate e total diferit de acea imagine.Mi s-a intamplat si mie si pare totul perfect dar cand te trezesti la realitate si vezi cum e poate poate e cum ti-ai dorit poate nu!

| pinkqueen98 a răspuns:

Buna crisshappyCategoric ca se poate! si mie mi s-a intamplatlove struck doar ca e cam naspa stii...nu prea iti ai seama ce gandeste baiatul/fatawinking...asta dovedeste inca o data ca nu trebuie neaparat sa vezi pe cineva ca sa te indragostesti.Eu m-am idnragostit de stilul lui.tongue

| alabalaportocalala a răspuns:

Daaa da mi s-a intamplat si vreau sa spun ca pe acea fata o iubesc enorm de mult! deci nu a fost dragoste la prima vedere a fosat dragoste la primul mas!laughingwinking:X:X:X:X:X:X:X app te iubescccc!

| crissyyo a răspuns (pentru alabalaportocalala):

Si eu "alabalaportocala"! blushing!

| alabalaportocalala a răspuns (pentru crissyyo):

Da stiu "crissyyo"laughingwinking:X:X

| Oannaa30 a răspuns:

Da se poate.Sora mea l-a cunoscut pe sotul ei pe mess.deci se poatebig grin.dar trebuie sa ai noroc pentru ca mie mi s-a intamplat ca baiatu de pe mess sa para mai dragut in poza sau in web decat in realitate. pupici