| fatitimp a întrebat:

Voi cum scapati de parul pubian...eu am incercat cu crema depilatoare si nu s-a luat bine, inca mi se mai vad radacinile. Sfaturi!

3 răspunsuri:
| Evonne a răspuns:

Eu merg la cosmetica. Cu ceara si cu banda. Nu mai ai probleme cam 3-4 saptamani. Ceara cu benzi din comert nu mi se pare buna deloc.

| anamimanonim a răspuns:

Si eu folosesc creme depilatoare, dar nu pentru parul pubian. Doar pentru cel facial si cel de pe maini, iar daca ma dau cu un strat generos, nu se vede nicio radacina! A, eu folosesc creme depilatoare de la farmec.

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Cu epilatorul.