| Paula_1292 a întrebat:

Voi fii clasa a 8a, dar ma gandesc deja la liceuhee hee. As vrea sa ma duc in alt oras la liceu, eu fiind din Carei, jus Satu Marehee hee, si as vrea sa stau la internat. Ce ziceti? Sa fac liceul aici.sau in alt oras?

Răspuns Câştigător
| ralucaralu a răspuns:

Eu merg la liceu in alt oras. Dar stau la un apartament. La mine in localitate, exista doar un liceu foarte slab. Daca parintii te lase, nu mai sta pe ganduri. O sa ai mult mai multe sanse, probabil si liceele vor fi mai bune, totul o sa fie mai frumos. Depinde si de ceea ce iti doresti tu. Succes!

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

Pai daca parintii tai sunt de-acord sa faci liceul in alta parte si sa stai la camin, iar tu crezi c-o sa poti sa-ti faci mancare, curat, aranjat haine de una singura si sa-ti mai suporti si colegele de camera atunci fa-o!