| Kate21 a întrebat:

Voi invatati dimineata sau dupamiaza?

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Daca te referi la programul scolar am absolvit. Invatam dimineata de la 7 : 30 pana la 2: 30. Cel mai bine invat dimineata intre 10 si 14 si mai pe seara intre 17 :00 si 19 : 00.

| Victoria a răspuns:

Sunt la scoala dimineata, de la 8 la 13 sau 14.

| User a răspuns:

Noaptea. intre orele 25 si 26.

| nobody_9468 a răspuns:

Inep la 12 sau 13 si termin la 18 sau 19 si acasaa invat de pe la 21 pana pe la 23-24...km atat

| Ana-Maria94 a răspuns:

Pna in calsa a8a am invatat dupa masa, dar acum dimineatacryingsi este foarte obositor, dar totusi am mai mult timp sa invat la pranz cand vin acasa decat aveam dimineata inainte sa plec la scoala.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Eu, nu prea invat.
Dar scoala incepe la 8 dimineata. Deci invat de la 4 incolo. big grin

| Zâmbărici a răspuns:

Pfffffff de dimineata si trebuie sa ma trezesc pe la 6 laughing. Asta e dar nici dupa-amiaza nu as vrea sa invathee heen-as mai avea timp sa fac tot ce trebuie...byyyyeeee

| Butsilee a răspuns:

Dupaamiaza si e super ca te duci pr intuneric acasalaughing

| Aries90 a răspuns:

Orele le am dupa`amiaza. happy

| anna01 a răspuns:

Dupa-amiaza, inspre seara, dimineata dorm:-d

| OnWeed a răspuns:

Dupamiaza.

| Aly_8868 a răspuns:

Cand vin de la scoala, normal.

| alexalex_4797 a răspuns:

Dimineata:X:X

| gabriela_3062 a răspuns:

Dupamiaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata ziua si cand dorm daca am ocazia.mereu e ceva interesant de aflat.