| BUlululica a întrebat:

Buna voi la ce varsta ati avut primul-prima voastra iubita-iubit ziceti serios laughing.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12 dar acum sunt copii care la 9 ani cica au prietenlaughing

10 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Acum, la 13 anibig grin

| Petronela a răspuns:

12 anihappy

| TheOriginalUser a răspuns:

13 si a fost foarte frumos si inca mai este. si acum mai sunt cu acea persoana. tu?

| BUlululica explică:

Bon si eu am pus o intrebare si au zis ca sunt mica la 13 ani sa am un iubit...

| piktor a răspuns:

Inca nu am avut o pretenalaughing
de tzucat le-am tzucat pe multe da prietenii pe primul locbig grin
sorry`batting eyelashes

| any007 a răspuns:

O abureala a fost pe la 12 ani...primul prieten pe bune a fost la 18.si a meritat asteptarea love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am indragostit pe la 11, si a inut pana pe la 15, de un baiat, dar nu am fost impreuna cu el, nu stiu ce-mi facuse, dar nu era pentru mine, nu se ridica la asteptarile mele, mai intai gandesc, apoi ...placere. Am suferit in tacere mult pentru el, mult prea mult.

Mai tarziu, pe la 19-20, m-am hotarat ca ar fi cazul sa ies cu baieti, pentru ca acum mi se pareau mai seriosi, dupa 20 de ani, la facultate.

Deci, prima mea dragoste a fost la 19-20 de ani, si a meritat. Acum am 23, si tot cu el sunt.

Merge bine dragostea, daca e ''traita'' la timp.

| bboulee a răspuns:

12 ani. tongue

| watchmescream a răspuns:

13 ani!happyvb serioslaughing