| Iulia_Deea_1999 a întrebat:

Voi pleca in excursie la Brasov in weekend si vreau sa fac cu niste cplege spiritism.P.S. voi fi departe de casa cum eu stau in Iasi. Deci as vrea sa stiu cum se face, si care sunt efectele ca sa ma pot hotara. Multumesc anticipat!:*

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Puteti sta si in cap cu 3 degete in nas ca tot nu o sa se intample nimic

| TonyTZu a răspuns:

DA spiritism si cu cine vorbiti cu moartea domane ce intrebari de rahat

| Crin51 a răspuns:

Chestia cu spiritismul laughing))
... you made my day! Deci am ras o juma' de ora singur, in camera cu toate ca am avut o zi grea happy
Copile drag descopera viata, da-l incolo de spiritism, ai atatea locuri frumoase de vizitat in Brasovul ala, atatea restaurante superbe, piscina si multe alte chestii... si tu ne zici ca vrei sa vorbesti cu spiritele? sunt aberatii ce se vand bine... insa nu stiam ca si in randul adolescentilor. Nu o lua in nume de rau! Poate ti se pare ca sunt putin rautacios insa nu am fost, vreau doar sa intelegi ca e mult mai frumos sa traiesti viata asta decat sa umblii dupa stafii! Parerea mea! O seara frumoasa Deea! P.s. Sa stii ca ceea ce ai scris mi-a dat asa o buna dispozitie si m-a facut sa rad incat chiar vreau sa-ti multumesc big hug big "spiritual" hug!