| anonim_4396 a întrebat:

Buna kiss! Voi sunteti dependenti de ceva? Eu de telefon! Nu as putea trai fara telefon! As muri! Voi de ce sunteti dependenti?kiss

Răspuns Câştigător
| MegaOmega a răspuns:

Si eu tot de telefon. Vorbesk aproape toata ziua, non-stop, nu imi ajung 3000 de mesaje si minute pe luna. big grin. Tie iti ajung?

| anonim_4396 explică (pentru MegaOmega):

Si eu tot 3000 am si nu imi ajung! Abia ma descurc sa imi ajunga, dar nu imi ajung!laughing

| MegaOmega a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar trebuie sa faca o optiune cu mesaje si minute nelimitate, atunci sigur vor fi destule laughing

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De tir, cand ma voi angaja nu il las nici pentru sex pentru ca va fi nevasta mea.

| beautifulkiss a răspuns:

Pai de calculator si muzicahappy
Dar tu?

| Ramo80 a răspuns:

De apa minerala! Nu pot bea altceva. happy

| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Pai,de calculator! kiss Mai bine zis de facebook! love struck love struck Pff:si de prieteni, nu as putea trai fara ei! Pwp! kiss

| KimBianca a răspuns:

De muzica love struck

| Alllllexandra a răspuns:

Pai in principiu de IUBIRE, dar si de calculatorbatting eyelashes

| Handrei a răspuns:

Tigari.

| MeinSieg a răspuns:

Banuiesc ca de ploaie.