| Adina23442 a întrebat:

Bună, voiam sa-mi dați cateva sfaturi pentru a-mi creste încrederea în sine, nu ma consider deloc frumoasa, dar știu ca arat foarte bine la corp. Nu-s mulțumită 100% de el dar ceilalți din jurul meu fete, băieți îmi spun ca arat foarte bine și îmi cer sfaturi. Unii băieți vor atenție de la mine, sa ieșim, dar nu ma consider deloc frumoasa, nu stiu de ce înainte nu eram asa. Am senzația ca lumea vrea doar un lucru pentru ca sunt slim thick ca să spun asa. Nu-s mulțumită de fata mea și nu stiu ce sa fac sa ma accept asa. E un sentiment tare nasol

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Automotivatie iti trebuie. Youtube https://www.youtube.com/watch?v=NcGMaK12jig

| Cristina788 a răspuns:

Și eu mă consider urâtă din cauză ca m-au parasit toți. Dar nu dau importanța, pun sănătatea pe primul loc.
Așa trebuie sa faci si tu

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Cristina788):

Draga mea, tu nu gândești puțin cam pe dos? Cum să te părăsească toți pentru că ești urâtă? Și-au dat seama că ești urâtă după ce au stat cu tine? Era întuneric și la ziuă s-au speriat? Dacă erai urâtă nu stăteau de la bun început cu tine. Eu zic să vezi alte probleme reale pe care le ai. Învață să te descoperi, să îți analizezi comportamentul, poate ești geloasă, posesiva, sau imatura. Exemplele nu le lua personal, căci nu te cunosc, aș putea face o listă lungă. Trebuie doar să fi tu sinceră cu tine și să descoperi ce probleme ai. Nu totul se rezuma la frumusețea fizică.

| Adina23442 explică (pentru Cristina788):

Probabil au fost cu tine pentru altceva și au vazut ca nu le merge și au plecat sa nu regreți nimic sau poate e doar în capul tău poate ești frumoasa dar ești nebuna laughing) is 2 variante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce înseamnă slim thick, scuze dar nu sunt englez, dar stau pe siteul ăsta englezesc.

| Adina23442 explică (pentru anonim_4396):

Înseamnă să fii mica în talie și mai lata în solduri gen cum e Nicki minaj ca exemplu?‍♀️

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adina23442):

Probabil ești o fată frumușică. Nu știu cum să te ajut pentru că nu-mi dau seama de ce nu te placi. Adică dacă nu o faci tu crezi că o s-o facă cineva în locul tău? Nu cred.