| IvanoviciConstantinopol a întrebat:

Buna, vorbesc cu o fata prin intermediul internetului de mai bine de 3 luni si inca nu ne-am vazut din cauza ca suntem la distanta unul de celălalt, peste câteva zile am stabilit sa ne vedem amândoi, dar tot am emotii si nu stiu ce am putea vorbi ( ea a mai avut un iubit inainte cu care a mai iesit, iar la mine e prima relatie) deja ne cunoastem dar tot nu stiu ce sa vorbim in momentul cand o sa iesim. Niste sugestii?

Răspuns Câştigător
| IL0VEDINER0 a răspuns:

Conversatiile vin de la sine.Ca fată iti spun ca trebuie sa te prezinti calm si relaxat. Daca ai tu emotii ii vei da si ei. Poti deschide conversatia cu " ce faci, cum te simti?" si crede-ma ca totul va curge de la sine. Ai incredere in tine si nu lasa gandurile sa iti strice intalnirea

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca s-a inventat si messangerul cu VIDEO!
deci va puteti vedea inainte sa va intalniti!

| Miruna333 a răspuns:

Conversatiile vin de la sine, vor veni subiecte si de la tine si de la ea, nu pune presiune pe tine

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Salut! Vorbeste despre Lidl!