| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bună,vorbesc cu un băiat de ceva timp pe Instagram și acesta ar vrea sa ne întâlnim.Eu îi trimiteam poze cu mine cu fata frontal nu și din lateral, pentru că îmi era frica ce o să zică de nasul meu coroiat. daca o fi să ne întâlnim am o frica puțin pentru că nu o sa i placa de mine din cauza nasului acesta.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Daca nu ii place nasul tau cu atat mai bine, scapi de o persoana inutila.Marimea nasului nu e un criteriu serios pentru o relatie, ci doar un moft exagerat al adolescentilor care isi cauta defecte din orice, atat lor cat si altora.Eu cred ca nasul tau e normal.Nu te mai compara cu vedete si fete,, perfecte'' de pe Instagram, nu iti face deloc bine.