| deUts a întrebat:

Buna!

VORBESC CU UN BAIAT de doi ani!

nu m-am intalnit cu el nikiodata sh suntem vecini.ma invitat de multe ori la suc sa ne intalnim dar mi-a fost frica.pentru ca a fost la inchisoare si a fost acuzata pe nedrept.este schimbat. ce sa fac sa ne intalnim? cum sa scap de frica?

4 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Cand vb cu el t sperie? nu e asea mare lucru sa iesi la scu cu cineva, daca vrei sa iesi cu el la suc dc sa nu iesi, hai s-ti dau o idee incearca sa t intalnesti cu el, iesi cu el la suc si daca t sperie zi ca ai pr un mesaji si ca tr sa t intorci acasa imediat si gata problema rezolvata...Sarbatori Ferikite:*

| sweettyyyy a răspuns:

Nu stiu... poti a te vezi cu el, dar stii niciodata nu se stie ce poate fi!
Daca intr-adevar a fost acuzat pe nedrept, si tu estisigura de asta!
Atunci incearca si va vedeti`!

| ŁοłłϊÞοÞ a răspuns:

Pff. daca esti sigura ca a fost acuzat pe nedrept nu cred ca e vreo problema sa te inatlnesti cu el. eventual ia si o prietena cu tine.
depinde si ce a facut de a intrat in inchisoare, de ce a fost acuzat straight face intereseaza-te si de asta inainte sa iesi cu el (daca nu sti deja motivul).

Totusi... cred ca ar fi mai bine sa nu risti. Nu sti ce-i bate capul...
Bafta! happy

| halflife a răspuns:

Daca tie ti se pare o.ca atunci incearca sa te imprietenesti dar daca are fata de puscarias atunci incearca sa il eviti cat poti pentru ca oricum nu are ce sa-ti faca.

contacteaza-ma pentru ca sunt curios ce se intampla id: rider_razvan