| PDM2000 a întrebat:

Vorbesc de ceva timp cu un baiat... el spune ca ma place si daca vreau sa fiu impreuna cu el iar eu nu il prea cred 50% asa. Am vb cu varasa si mieste fff buna prietena si o zis ca cu din astea nu glumeste.cand eu nu sunt pe mes el intreaba de mine si din astea nu stiu ce sa cred voi ce spuneti?big grin si mai este ceva big grin el este mai mare decat mine... eu am 12 ani iar el 19 big grin

2 răspunsuri:
| w0rkSpace a răspuns:

rolling on the floor doamne vezi ca face misto d tine... scuze ca ma bag sau poate vrea o aventura

| Alexandra_3982 a răspuns:

Stii.iti dau un sfat prieteneste...eu cred ca isi bate joc de tine, iar la 12 ani ar trebui sa pui mana pe carte si pe urma dupa ce mai treci prin viata sa ai si prieten.Si WOW el are 19 ani.DECI INCREDIBIL. Oare cum ii ajungi la cap laughing big grin