| anonim_4396 a întrebat:

Bună.
Vorbesc de ceva timp cu un băiat pe care îl plac, şi pare că şi el mă place. Adică, îmi spune multe chestii drăguţe şi bate apropouri să ieşim, însă încă nu a făcut asta.
Care credeţi că ar fi motivul, având în vedere că pare că mă place şi vorbim ca şi cum am fi împreună?

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Vrea să te cunoască mai bine, te place.

| ioαnα a răspuns:

E clar ca el vrea o relatie, si face tot posibilul ca tu sa-ti dai seama de asta happy

| Emmeii a răspuns (pentru ioαnα):

Şi eu ce ar trebui să fac ca să îi dau de înţeles că îl plac şi că vreau o relaţie cu el?

| ioαnα a răspuns (pentru Emmeii):

Pai...comunica cat mai mult cu el, pana face el primul pas laughing
P.S : Indiferenta ii atrage happy

Bafta!

| Emmeii a răspuns (pentru ioαnα):

Mulţumesc!

| narcotic a răspuns:

Cred ca nu este nici un motiv... poate inca nu a venit momentul potrivit ca sa-ti zica asta....sau pur si simplu nu are curajul. Vezi daca tot nu se decide, zii tu ca il placi si ai sa vezi imediat rezultatul.