| Emilia1015 a întrebat:

Vorbesc pe facebook cu un baiat de mai mult de 5 luni(nu ne cunoastem). Cand am avut prieten si i-am spus cum sta treaba,nu am mai vorbit.Dar de cand m-am despartit de prietenul meu vorbim mereu, ma suna ma intreaba daca sunt bine si in acum o ora mi-a spus ca vrea sa ne intalnim ca ma place enorm(el are 19 eu 15).Ce ar fi bine sa fac?

2 răspunsuri:
| irinuk28 a răspuns:

Daca baiatul vrea o relatie serioasa bazata pe iubire si nu doar aventura merita o sansa. Diferenta de varsta nu e mare, daca crezi ca asta e o piedica.Eu zic sa mergi la o intalnire, si sa vezi cum decurg lucrurile. Dupa o sa iti dai tu seama ce fel de persoana este si daca mai merita o a doua sansa.Nu trebuie sa iti pierzi cumpatul si sa te arunci in bratele lui si etc de prima data.Bafta!

| Jjøқεr a răspuns:

Mda, eu cred ca e pe interes. Poate vrea sa te fraiereasca. Vazand ca ai prieten nu vei fii asa usor de convins sa intrii in pat, dar fara prieten si naiva... Cine stie ce e in gandul lui... Nu fii naiva si ai grija cu genul lui de baieti. Bafta.