| GabrielaIoana a întrebat:

Voua va plac statusurile? Eu le ador dar vreau mereu ceva nou si pe net nu prea gasesc... puteti sa-mi spuneti niste statusuri dragute?

Răspuns Câştigător
| brunetteee a răspuns:

Daca vrei lasa-mi id-u tau printr-un mesaj cati dau 100 d status daca vrei :*

| crysudeea a răspuns (pentru brunetteee):

Vreau si eu statusuri. uite id meu cryssa_x :* mersi mult

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Pune versuri din melodiile care iti plac, citate etc.
In plus, gagalul e plin de statusuri.

| daniDeeDee a răspuns:

Women need a reason to have sex. Men just need a place!

| rey a răspuns:

La status scrii ce faci in acel moment si nu filozofii.
Sau ce crezi in acel moment.
Parerea mea.

| Betty18 a răspuns:

Eu de obicei i-au statusurile din diverse melodii fie ele vechi sau noi, iau doar ideea de acolo ca sa le pot prescurta pentru a incapea in status
Am cazut, ma ridic in picioare
Am pierdut, voi marca in reluare,
Am dat gres, dar nu mai conteaza
In niciun caz nu am sa ma dau batut
Am s-o iau de la inceput.

succes

| Aiwendil a răspuns:

Uneori pun versuri de la melodi, uneori pun filozofii, alteori pun doar niste propozitii aiurite!
Acum o luna sau doua aveam la status:"Masina merge vrumm!"
Scrie ce vrei in acel moment! Bye!

| ilovemusic a răspuns:

Mie imi place sa-mi pun melodii la status.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punctul G la femei se gaseste la sfirsitul cuvintului Shopping!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu si cu prietena mea suntem asa de bune incat eu daca rade ea rad si eu daca plange ea plang si eu daca cade in fantana mai rad inca odata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune si tu versuri din melodiile care iti plac.

| aliutza_8652 a răspuns:

Respir

| Jessicaaa a răspuns:

Sigur, uite:
Nu regret nimic din ce.am facut, nu ma doare c.am pierdut prea mult.
Poate tie iti suna a dume, da o ard pe bune, zic lucrurilor pe nume.
Tu mi-ai lua si inima si mi-ai da-o pe nimic. Zic : oficial esti inamic `!
N-am putut sa închid ochii când îi tineai deschisi, n-am putut sa nu ma întristez când aveai ochii tristi.
Si atunci când te vei uita în ochii mei, vei simti o caldura mai altfel decât de obicei.
Totu' a inceput. cand ochii mei au pus mana pe tine... Nu era ca-n filme, era mult mai bine.
Orice vorba de a ta vrei sa aiba efect? felul tau de a iubi e defect.
Stiu ca ma adori, Ce caut in mintea ta? Oare ce`ar spune prietena ta?smug
Am nevoie de`un minut ca sa-ti stric diminteata si de doua legate sa te fac sa-ti iei viata!
Sampania sa curga, respect pentru fetele ce au stiut sa faca fraierii sa planga!
Stiu mai multe :] lasa idul daca vreithinking
toate sunt din melodii.music.musiclove strucklove struck!