| Cristiana_7984 a întrebat:

Buna:*! Vreau ca atunci cand postez ceva pe facebook sa pun la locatie, de exemplu, `Miruna Residence`...trebuie sa creez o pagina, sau..altceva?!straight face Nu ma descurc...ma poate ajuta cineva? Funditaaa

Răspuns Câştigător
| xXxRadu a răspuns:

Din cate am vazut si din cate am auzit pe facebook ca si pe google este o harta pe care iti cauti locatia...Nu cred ca se poate sa-ti pui casa la locatie ....Succes:*

1 răspuns:
| yanly a răspuns:

Nu trebuie să faci pagină. Scrii locaţia şi trebuie să apară acolo.