| Roxana12_9228 a întrebat:

Vreau cat mai multe pareri! Imi place de un baiat de la mine din clasa la nebunieee dar nu stiu eu vb cu el glumim impreuna dar nimic. nu stiu ce sa fac ajutati-ma. el ma ia in brate, ma mai pupa cateodata dar asa ii face si altei fete din clasa.Eu ce sa inteleg?

spuneti-mi ce sa ii vorbesc cu el atunci cand ma ia in brate sa inteleaga k il plac?! plz

P. s el se mai apropie asa de mine... k si cand ar vrea sa ma sarute dar eu ma retrag.

5 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

Pai ce sa zic. cand te ia in brate si te pupa. sarutal si asa va intelege. Ca multe fete cand sunt abordate asa nu prea raspund si nah baietii nu isi dau seama. Vorbestei o data intre 4 ochi si incearca prin jocuri de cuvinte sa-l faci sa-ti spuna ce simte pentru tine. SUCCES :*
P.S : Nu te mai retrage ca asa mai mult il respingi.

| oanna2011 a răspuns:

Sarutal happy si apoi spune-i incet la ureche ca il placi :d el l.a randul lui iti v.a spune daca te place sau nuwinking totul depinde de tine. oricum Bafta kiss

| sebastian1 a răspuns:

Pai sarutal apoi a doua zi chamal undeva si cerei prietenia

| Gabrijel a răspuns:

Se da la tine ati place de el trebuie sa fi oarba e catecoric ca se da la tine si vrea ce va lasa l sa te sarute

| BulaNNN a răspuns:

Fi atenta aici:nu conteaza daca i face asta altei fete, asa a fost si cu soramealaughing dar mai P.S incearca sa te apropi si tu de elbig grin nu numai el du-te si tu pupa-l ia-l in brate cauta subiecte de vorba etc. Ex: Ce-ti place la mine? intrebari de personalitate...si pana la urma zii daca vrea sa fie cu tine si gata, trebuie sa vada ca ai initiativa si ca nu te poate pacali usor sau ca nu poate sa te amageasca ceva de genu:* sper ca te-am ajutat. Fundita?