| yora543 a întrebat:

Vreau cat mai multe raspunsuri de la voi ..cum credeti ca i sta bine lui booboo stewart cu parul lung sau scurt? Raspunsul cel mai expresiv primeste funda! :p

Răspuns Câştigător
| Aliiiiiiiiiiii a răspuns:

Poi dupa parerea mea tuturor barbatilor le sta bine cu parul scurt! Este mult mai atragator..chipes...si le sta mult mai bine.[mai expresiv nu prea pot. sper ca ai inteles ce-am vrut sa zic ] Funda?

1 răspuns:
| Ynakal a răspuns:

Eu il prefer cu parul lung dar atunci cand se indreapta. e bunaciune laughing are ochii aia mici iar bretonul ii face ochii negrii sa sclipeasca si mai tare e buunn laughing