| maddy13maddw a întrebat:

Vreau de mult timp sa particip la un casting : trupe, filme, orice. Cant la chitara, am facut canto si actorie, si am urgenta nevoie de un casting! astept raspunsuri si dau funda :*

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Pe anuntultelefonic.ro gasesti anunturi despre casting-uri, dai in stanga la cautare rapida si iti apare

| maddy13maddw explică (pentru katy):

Ok... sunt foarte dragute, dar ceva legat de canto nu gasesc...

| katy a răspuns (pentru maddy13maddw):

Ce fel de muzica stii sa canti? te-as putea ajuta cu numarul unui impresar

| maddy13maddw explică (pentru katy):

Pop, rock, dance... mai multe, orice imi place!