| bububulinatutulina a întrebat:

Vreau niste sfaturi.imi place de un băiat de la tara. I-am spus-o cu greu. El mi-a spus ca ii place de alta fata pe nume Maria.[prietena mea].dar problema e ca ea nu-l place.cateodata ma cam respinge dar si cateodata sta numai cu mine.eu cred ca el a spus ca-i place de ea numai sa ma supere! Astept sfaturi

Răspuns Câştigător
| Happy4you a răspuns:

Buna! Daca Mariei nu ii place de el, totul e rezolvat.Era o problema daca si ei ii placea de el. E posibil sa ti-o fi spus doar ca sa te supere.Consider ca ar trebui sa stai mult cu el si sa petreceti ceva timp impreuna. Va veti apropia...de obicei, asa merge. Apoi vezi cum decurg lucrurile. Mult succes! Funda? kiss

2 răspunsuri:
| DJSpook1 a răspuns:

Dar din ce sat esti tu? Nu conteaza ca ai dat fundita poate te pot eu ajuta cu niste sfaturi!

| slapy a răspuns:

Nu nu cred ca vrea adica....toti vor azi o relatie azi chiar daca nu plac persoana respectiva o fac poate doar sa isi bata joc de ea sau sa profite