| αʟεх a întrebat:

Buna`! vreau niste status rautacioase, De invidie happy cv de genul : Javrele sunt invidioasa, curvele geloase, penalele jegoase...va adunati mereu, mereu, ca sa ma barfiti la greu, da va torn benzina'n gura, sa luati foc. futuva'n gura:]]

Fundaa `! promitbatting eyelashes

1 răspuns:
| SabsAbina a răspuns:

1. dnd adica do not disturb, capisci? 2.Cum vorbesc sau cum ma comport nu conteaza.Atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza.Eu simt ca tot ceea ce fac e bine.Si niciodata n-ai sa poti schimba ceva la mine.
3. Vreau sa te vad cum cazi tipand cu toata gura, iar eu de la balcon iti fac adio cu mana, 4.Nu-ti lasa gura sa scrie cecuri pe care fundul tau nu le poate plati 5.Pareti frumoase! Aproape culte, atat de proaste si din ce in ce mai multe!
6.Cand ma barfesti,imi dai satisfactie…cand ma inidiezi, imi dai importanta…cand ma copiezi, imi dai valoare…orice ai face p mine nO ma doare
7.De cite ori ma veti privi cu ura si manie, de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.
8.Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor stau s-o comenteze pe-a mea dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vultur.
9.Numai dupa invidia altora iti dai seama de adevarata ta valoare.
10.Invidia este oglinda a ceea ce crezi ca nu poti.
11.Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!
13.Mi-e mila de cei care invidiaza dar zic ca-s invidiati, care imita fericirea doar sa-si ascunda nefericirea.
Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invdia lor ma face sa fiu cu o treapta deasupra lor...

Lumea are invidie numai pe cine ar vrea sa fie…

Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!