| DTinaa a întrebat:

Bunahappy vreau niste statusuri pentru fetele cu fite, pitipoance care se cred foarte desteptelaughing gen:"cred ca incurci lumina de afara cu cea de la reflectoare"

1 răspuns:
| SimionAlexandru a răspuns:

Stiu ca tentatia este mare, insa prefer sa iti dau un sfat big grin
Cel mai bine, e sa iti descoperi un hobby care te ajuta pe tine insuti sa evoluezi, sa iti creezi un drum in viata.
Ar trebuii sa dedicam atat de mult timp dezvoltarii personale, incat sa nu avem timp sa ii criticam pe altii.
Devin-o maestra la ceea ce iti doresti sa faci, prin exercitiu zilnic. Nu se merita sa pierzi minute pretioase, din viata ta, cu lucruri care nu fac decat sa te suprasolicite. Iti doresc o zi superba, Tina :-)