| Îmiplacesacitesc a întrebat:

Vreau răspunsuri și păreri rapide! Deci mâine plec în excursie (4 zile ) și nu știu dacă sa îmi iau sau nu placa de par. Nu vreau sa o folosească și sa mi o ceara toată lumea. Plus ca nu e o placa cine sție ce, am cumpătat o acum 2 sau 3 ani și nu e extra performanta. Sa mi o iau sau nu? Scuze categoria

2 răspunsuri:
| SilviaPunct a răspuns:

Mai bine nu. Daca este excursie la munte, atunci e putin probabil sa ai nevoie de placa; in plus, cum ai spus si tu, vor avea brusc nevoie multe fete de ea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic sa iti mai cumperi doua placi si sa le iei cu tine asa ai ce sa dai si la altii