| princess01 a întrebat:

Vreau sa aflu cat mai multe lucruri despre telenovela Clase 406 de pe Acasa, as vrea sa stiu mai de-graba ce se intampla in urm. episoade si ce se va intampla cu actorii principali, cand va incepe cea de-a 3 perioada, ce se va intampla cu Leonardo si Tatiana...etc. (intrebare exclusiv pentru. cei ce urmaresc Clase 406) Funda :X:X:X

P. S.:puteti sa-mi spuneti si un site unde pot urmari telenovela?

1 răspuns:
| andre1a a răspuns:

Pai momentan Gabriela e cu Carlos dar ea e indragostita de Pedro(El Gatto). Marcela s-a despartit de profesol. Fercho afla ca Leonardo este traficant de droguri si ii spune Tatianei dar ea nu il crede, dupa aceea il intreaba pe leonardo daca e adevarat si el ii spune ca consuma droguri.