| deutza_5635 a întrebat:

vreau sa dau la liceul militar mihai viteazul ...am media claselor V-VIII 9, 98 dar imi e destul de frica de probele fizice... poate sa'mi spuna cineva care le'a dat cum sunt si ce antrenamente au facut! dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

Probele sunt grele dar poti sa stai linitit ca nu sunt exagerate bafta poti incepe sa faci si tu putin sport sa te pregatesti

4 răspunsuri:
| deutza_5635 explică:

Vizita medicala se face inainte sa depui dosarul cred ca pana in 10 apilie sau ceva de genu big grin ...trebuie sa mergi la un centru de recrutare unde ti se va da o fisa medicala ce trebuie completata( la medicul de familie, la un centru de analize, apoi la un spital militar) bafta!

| deutza_5635 explică:

Aprilie**

| Daniela_9201 a răspuns:

Si eu ma interesez in legatura cu asta, si cand se face vizita medicala? Daca aflii, imi zici si mie.Te rog...

| Daniela_9201 a răspuns:

Si eu ma interesez in legatura cu asta. Si as mai vrea sa aflu cand se face vizita medicala. Daca aflii ceva, te rog sa ma anunti si pe mine...kiss