| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa devin reprezentant Avon.Ma poate ajuta cineva? Fundita.happy

4 răspunsuri:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/home_page.page,acolo sus iti scrie "Inscrie-te ca reprezentant".Dai click acolo si urmezi toti pasii. Poti face prima comanda pe baza catalogului online, si cand iti vine comanda vei primi catalogul pentru campania urmatoare.Nu este asa de greu.Mult noroc:*

| mariaavon a răspuns:

Daca nu te-ai inscris inca, te pot inscrie eu, daca esti din Bucuresti adauga id-ul meu de mess:mary_papusika23, daca esti din Bucuresti ne putem intalni, daca nu trimite-mi adresa unde locuiesti si iti voi trimite un colet cu materialele necesare.Multumesc

| Mymytica a răspuns:

Buna da-mi add si te pot inscrie: avonncosmetics32.

| Romania_Avon_1985 a răspuns:

Buna! Pentru a putea deveni reprezentant avon am nevoie de o copie dupa buletinul tau.