| Anonim134 a întrebat:

Buna vreau sa fac pentru youtube un video mic despre mine si fostul meu iubit[ care a fost primul dar si singurul] vreau sa-i spun cat de mult il iubesc indiferent ca el are pe altcineva acum... as dori o melodie in romana[ hip hop preferabil] si niste poze daca aveti...

funda+vot!:X

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Eu zic sa te mai gandesti inainte sa faci un video.
Parerea mea e ca ar fi ok,daca ai scrie intr un jurnal al tau, tot ce simti acum, ce a fost si ce nu va mai fii.
Gandeste te ca nici actuala lui prietena nu e vinovata ca voi va ti despartit si oarecum se va simti asa.cand va vedea si ea video.
Bine,tu poti alege cum crezi tu ca e mai bine,dar jurnalul ar fi cel mai bun prieten al tau,nu te va da de gol nimanui nici cand vei plange,nici cand vei rade, niciodata, never!
Succes pe mai departe!

| AIRIUS a răspuns (pentru AIRIUS):

Buna!
Pai atunci daca ea s a bagat intre voi,poti alege sa faci un astfel de video.
Nuami ca poate sa sune a razbunare.
Pana la urma tu vreai sa ti atingi scopul si iti spun ca daca il iubesti inca si crezi ca se mai poate salva relatia,nu ezita, lupta pentru el.
Poate ca l va impresiona ce vei face, atat ca eu nu am stiu ca tipa respectiva s a bagat intre voi.atunci intr adevar, poti lupta!
Succes!

3 răspunsuri:
| Stefiiiiii a răspuns:

Ndiferent - Plecata departe
Indiferent ft. Doze - Regrete amoroase
Indiferent - O fila din poveste
Indiferent - Am emotii
Indiferent - Doua suflete de copii
Dana - Iarta-ma
DaOne ft. Ewa - Cat de mult raneste dragostea
Vescan ft. Ligia - Ultima ploaie
Vescan ft. Ligia - El...Ea
Vescan ft. ligia - Peace and Love
Alle - Timp pierdut
Adda - Nori
Adda - Satula de vorbe
Adda - Un vis
Plauzibil - Despartiti dar impreuna
ustUs - O poza cu noi
JustUs - Ca sa uit de noi
JustUs - Cand aveam probleme
JustUs - Doi Copii
JustUs ft. Dyva - Aroma Clipelor

poze: http://www.mesajecudragoste.ro/poze-de-dragoste-pentru-avatar.html