| anonim_4396 a întrebat:

Bunabatting eyelashes vreau sa fac un filmulet pentru un botez sa zicem thinking in care sa pun poze si sa mai adaug si cateva fraze >:" si nu am nici o idee rolling eyes Ma poate ajuta cineva?! :-s [-o< funda` love struck

Răspuns Câştigător
| Catalina20 a răspuns:

Nici nu va salut...Aloha! Numele meu este X si m-am gandit sa vin si eu pe lume, in lumea asta a profanului sa vad si eu cum e.Adevarul este ca imi placea la mami in burtica dar cateodata nu mai aveam loc sa joc fotbal.In prima zi am avut un cosmar,a fost cumplit, am vazut imaginea unui bosorog care mai tarziu am aflat ca se numeste "doctor"dar mai apoi cerul mi s-a luminat cand am vazut un chip angelic, cel al mamei mele.Acum astept sa mai cresc putin sa joc fotbal cu tati.Sunt fericit ca mami l-a intanlit pe tati sau viceversa, dar mai fericit sunt ca am venit pe lume deoarece tati ma cam supara cand eram in burtica la mami.De aceea o iubesc mai mult pe mami(cand trageam de cordon pentru ca imi era pofta de cirese,venea tati'cand trageam de cordon ca imi era pofta de inghetata, venea tati TOT TIMPUL VEEA TATI SI MA INGESUIA)acum o sa l inghesui eu pe al, o sa-l disper cu cacapupu al meu si cu tipete de foame si joacao sa i-o fur pe mami tot timpul si o sa ma distrez la maxim! asa ca voi trai la intensitate maxima momentele vietii. OLALALA BEBEBE! Nici nu-mi iau pa-pa! PAPAPAPA! MAMIIIIIII PAAAAPPPAAA! va pupicesscc