| Foca99 a întrebat:

Buna :* Vreau sa imi creasca parul putin mai repede, dar nu stiu cum.Acum 2 ani il aveam destul de lung si acum 1 an l-am tuns mai scurt. Acum nu prea imi place cum imi sta..Am auzit ca daca il tunzi,o sa creasca mai repede, dar nu vreau sa il tund pentru ca si asa este destul de scurt..Am mai auzit de uleiul de richini, dar nu stiu cum sa ma dau cu el. Ajutati-ma va rog :* Spuneti-mi si alte metode care au mers la voi! :*

Răspuns Câştigător
| nighteye a răspuns:

Poti sa te tunzi foarte foarte putin la varfuri cat nici sa nu se observe si tot iti va creste mai repede ca sa-l poti avea lung. Si daca chiar nu vrei sa-l tunzi poti sa-ti cauti extensii culoarea ta si nici nu o sa se observa. Succes :*

1 răspuns:
| BLABLAGAGA a răspuns:

Pai impletestel asa a crescut al meu intr-o luna 1cm