| pryntsy a întrebat:

Vreau sa imi dau gaura in buza de jos in parte stanga, dar problema este ca ai mei nu vor sa auda de asa ceva... Vreau sa imi dau gaura, dar fara ca ei sa stie. Eu as vrea sa imi dau maine, va rog sa imi spuneti cat de mult se umfla si in cat timp sa desumfla. Dau fundita. Rog sa raspunda cei care au mai avut pirce sau cei care au prieteni cara au avut pirce in buza. Ms big grin

9 răspunsuri:
| soricica a răspuns:

Nu am pierce, dar am o prietena care are. Nu pot sa iti spun cat de mult se umfla sau cat timp va fi umflat.
Eu una te sustin, si iti spun ca daca vrei, du-te si fa-ti ca pana la urma cand te-o vedea ce o sa mai faca? faptul e deja consumat si gata
Bye:* mult succes

| andreea_4134 a răspuns:

Eu am avut de 4ori, de primele 2 ori mi l-am dat jos pentru ca num-a lasat mama si nu m-a lasat sa ies afara, iar apoi pentru ca ma plictisisem de el.

Poi nu ti se umfla daca il sterilizezi, si sa ti spirt in gura inainte sa iti dai adica aici la barbie, si sa iti dai in fiecare seara si dim cu spirthappy sper ca ti-am fost de folos

| TEIRAU a răspuns:

Mai bine ai mai astepta. are varmea gaura si acu nu stie cum sa fac sa nu se mai vada. un simplu pierce nu te scoate in lumina. da faci cum vrei, daca u crezi ca o sa te avantajeze, treaba ta! tongue

| TEIRAU a răspuns:

"teiaru"? wtf? cata inteligenta pe capu tau. da hai ca nu ma cert eu cu copile de 12 ani. daca iti e frica sa faci ceva pentru ca nu vor parinti, e clar. incepe sa-mi placa site-ul asta, cate idiotenii am citit pe aici nu am citit toata viata laughing laughing laughing

| TEIRAU a răspuns:

Nu ai 12, ai 13. mersi de compliment. da acu p bune, ce intrebare e asta? nu ai nici o tovarasa care sa aiba vreun pierce? intreaba si u cat e ceasul, ar fi mai potrivit. pe bune laughing

| pryntsy explică:

TEIARU eu am intrebat altceva. Nu mai raspunde daca nu stii despre ce este vb

| pryntsy explică:

Oana mersi pentru rasp. Nu mi-am dat sng gaura, am fost la salon, si am avut-o umflata 2 zile. Am facut cum mi-ai zis uh si nu si-au dat seama ai mei. MS

| pryntsy explică:

TEIRAU daca esti prost stai in banca ta, nu te mai baga sng in seama. Sh vz ca nu am 12 ani. Fraiere

| ioana_2398 a răspuns:

Hmm... the same problem i had. in primele zile sa zic cam 4. 5 e umflata buza dupa care iishi revine.ma indoiesc ca ai cum sa askunzi de parintzi pentru ca nu trebuie sal dai jos pierceul dupa ce iti faci gaura. pnm. trebuie sal tii pana se vindeca si dupa aia il schimbi cu ce vrei, poti folosi baneocin pentru a evita infectia tongue