| Dizzydizz a întrebat:

Vreau sa imi dau pierce in spranceana si nu stiu cum sa procedez.
Nu ma duc la un medic ci la un prieten. Dupa ce imi da gaura ce trebuie sa fac? am inteles ca trebuie sa tin un pansament vreo 2 zile. orice detaliu e bine venit.
mersi

3 răspunsuri:
| alexandrucorsate a răspuns:

Cel mai frumos ar fi sa ramai cum esti, mai ales daca esti fata, pentru ca cu pierce-ul nu faci decat sa atragi priviri care nu iti folosesc la nimic.si altfel cel/cea care te va iubi ar vrea sa te iubeasca cum esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te sfatuiesc, asa a patit si o prietena de'a mea si si'a facut pierce in limba la un prieten si i'a fost infectata zona aia.asa ca daca ai de facut ceva, fa la cineva specializat in treaba asta.merita!

| ToxiC_7533 a răspuns:

Eu zic ca estifoarte frumoasa asa cum esti si... acum treaba ta daca chiar vrei eu zic ca ar trebui sa te duci la un specialist in asa ceva si acela va sti exact cum sa procedeze, evitand durerea prea mare sau infectiile. succeswinking