| Paulixx a întrebat:

Bună, vreau să îmi iau un parfum de pe internet dar nu ştiu de care. Am avut playboy play it lovely, zara black, zara cherry, elixir de la yves rocher, şi de mai multe ori aceste parfumuri, aş vrea să încerc ceva nou, dar cam ce parfumuri credeţi că mi-ar place, după genurile de esenţe de la parfumurile mele anterioare? mulţumesc anticipat, fundiţă:*

Răspuns Câştigător
| Moncherie a răspuns:

Incearca Love Potion de la Oriflame, O d'lamour yves rocher, Love in Paris- Nina Ricci, enigma - roz, Pur Desir De Lilas, j'adore -dior, Lady Million, - Paco Rabanne, Glamour - Moschino, Miss Cherry - Dior