| Millis a întrebat:

vreau sa imi intind parul cu placa, cam 1 data pe saptamana, dar am parul slabut, firul subtire. nu este bine nu?

Răspuns Câştigător
| iuliana06 a răspuns:

Adevarul este ca nu prea
Eu din contra am parul foarte gros si aproape mi-l indrept in fiecare zi dar sunt constienta ca nu e bine ce fac
Odata ce il indrepti parul devine mai uscat, iar varfurile de despica
Daca tot vrei sa il indrepti cel mai bine ar fi sa folosesti un produs pentru protectie impotriva caldurii placiihappy