| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi pun cursor la hi 5 si cand dau la despre mine sa pun linkul nu merge sa salvez...imi apare pagina de log in... nu merge...stiti ce se intampla? vi s-a intamplat si voua?

3 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Daca ti-ai facut nu de mult hi5 atunci iti trebuie cod de activare pe care ti-l tr ei prin mail si il bagi acolo la start.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Trebuie sa fii logat, de aceea nu merge.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e aia problema cu codul de activare, problema pare sa fie de la ei, mai nou tot mai multa lume se plange ca nu le merge hi5'ul ca orice ar edita pe profil urmat de actiunea de salvare duce la pagina de logare... problema tine de cateva zile...