| girllll a întrebat:

vreau sa inscriu reprezentanti Avon. E o idee buna sa abordez oamenii pe strada? De fapt fetele tinere care ar putea fi interesate. Ce sa le intreb prima data? cum sa ma bag in vorba cu ele? va rog am nevoie de sfaturi ca dau si fundita celui mai bun raspunslove struck

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Mai sa stii ca fundita nu prea m aintereseaza.sincer nu vad cum poti face comenzi la persoane necunoscute. Vrei sa ramii cu produsele? Acum pe criza asta nu stiu cine si cit mai cumpara cosmetice. totusi bafta

| Zmeura a răspuns:

Pai te duci la ele si le zici:Buna ziua! Ati dori sa fiti reprezentante ale firmei avon?